Fuji Elma Fidanı

Ağacın Yapısı; Kuvvetli, yarı dik bir ağacı vardır.
Ağacın Yapısı; Kuvvetli, yarı dik bir ağacı vardır. 
Meyve Kabuk Rengi; Meyve kabuk rengi sarı zemin üzerine donuk kırmızı portakal renklidir. 
Meyve Yapısı; Meyveleri orta iri ,tatlı ,sulu,yeme kalitesi yüksektir. 
Hasat Zamanı; Hasat, Ekim ayının sonlarıdır. 
Tozlayıcıları;Golden Delicious, Red Delicious, Granny Smith, Mondial Gala, Galaxy Gala.

Granny Smith Elma Fidanı

Tüplü aşılı tam bodur Granny Smith Elma Fidanı, bodur elma fidanı üretiminde kullanılan anaçlar üzerine aşı yapılarak üretilmektedir.
DAHA FAZLA

Scarlet Spur Elma Fidanı

ABD menşeili bu fidanın meyvesi elma türleri arasında en koyu kırmızılardan biridir. Bordo renge kadar koyulaşan elma verimli türlerin de başında gelir. Orta kuvvette dik ağaç türündendir. Eylül ayının ortalarından itibaren hasat edilebilir.
DAHA FAZLA

Super Chief Elma Fidanı

Super Chief meyveleri orta irilikte olup sulu ve lezzetlidir. Meyve kabuk rengi; sarı zemin üzerinde parlak kırmızıdır. Soğuk hava tesislerinde uzun süre muhafaza edilebilir.
DAHA FAZLA

Red Chief Elma Fidanı

Red Chief Elma çeşidinin meyveleri orta irilikte,iri, basık şekildedir. Meyve kabuk rengi; sarı zemin üzerinde parlak kırmızıdır.
DAHA FAZLA

Jeromine Elma Fidanı

Ağacın Yapısı; Ağaçları orta kuvvette gelişir. Gelişim olarak red chiefe benzer. Yarı bodur klon anaçlara uyumu daha güzeldir. Oldukça verimli bir çeşittir. Yarı bodur elma fidanı olarak geçer.
DAHA FAZLA

Gala Elma Fidanı

Verimlilik açısından üst sıralarda yer alan ve birçok türün de dölleyicisi yapılabilen elma fidanı gala Yeni Zelanda orijinli bir meyvedir. Gerekli iklim şartları uygunluğu sayesinde ülkemizde de sıkça tercih edilmekte ve yüksek verim alınmaktadır.
DAHA FAZLA

Fidanlarımızla İlgili Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin!

TEKLİF AL