Ferragnes Badem Fidanı

Dişle kırılabilen Ferragnes Bademi Fransız orijinlidir. Bir "Cristomorto X Ai” melezlemesinden elde edilmiştir ve atalarının en olumlu özelliklerini almıştır.

Dişle kırılabilen Ferragnes Bademi Fransız orijinlidir. Bir "Cristomorto X Ai” melezlemesinden elde edilmiştir ve atalarının en olumlu özelliklerini almıştır.Ferragnes Badem çeşidinin ağaçları çabuk meyveye yatar.Bol ve kararlı verimi, geç çiçeklenme, yüksek iç randımanı (%40), çift tohumların olmayışı ve paketlemeye uygun iri ebatlı bademleri olması çeşidin avantajlarından bazılarıdır.Tozlayıcı olarak ferraduel badem çeşidi kullanılabilir.

Texas Badem Fidanı

Ağacı orta kuvvetli, dış sartlara dayanıklı ve verimliliği çok iyidir. Geç çiçek açması ve böylece soguklardan kurtulma sansının olması en önemli özelligidir.
DAHA FAZLA

Ferraduel Badem Fidanı

Anavatanı Fransa olan badem fidanı ferraduel, erken donların bulunduğu bölgelerde yetiştirilmelidir. Ağacın gelişim düzeyi ortanın biraz üzerindedir. Erken donların olduğu bölgelerde yetiştirilmesinin sebebi çiçeklerinin çok geç açmasıdır.
DAHA FAZLA

Nonpariel Badem Fidanı

Elle kırılan Badem Fidanı Nonpareil Kaliforniya’da mevcut çeşitlerin en iyisi olarak kabul edilir.Nonperial Badem çeşidi.
DAHA FAZLA

Fidanlarımızla İlgili Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin!

TEKLİF AL