Sweet Lady Nektarin Fidanı

Satışı yapılan Tüplü aşılı yarı bodur Sweet Lady Nektarin fidanı, yarı bodur nektarin fidanı üretiminde kullanılan anaçlar üzerine aşı yapılarak üretilmektedir.
Sweet Lady Nektarin İtalya’da geliştirilen ağaçları kuvvetli gelişen oldukça yüksek verimli, yayvan taç oluşturan geçci bir çeşittir. Meyve kabuğu sarı zemin üzerine sıvama canlı kırmızı renktedir. Meyve eti sarı renkte, sert dokulu olup yaklaşık 1 ay kadar soğuk hava depolarında muhafaza edilebilir. Big Top çeşidinden 55 gün sonra olgunlaşır. 
 
Tür NEKTARİN
Çeşit SWEET LADY.
Orjini İtalya.
Diğer İsimleri
Ağaç Özellikleri Ağaçlar kuvvetli ve yayvan gelişir.
Meyve İriliği İri.
Meyve Şekli Mükemmel yuvarlaklıkta.
Meyve Kabuğu Sarı zemin üzerine sıvama koyu kırmızı.
Meyve İçi Meyve eti sarı, sert ve suludur.
Meyve Kalitesi Oldukça verimli bir çeşittir.
Depolama süresi 1 ay kadar soğuk hava depolarında muhafaza edilebilir.
Çiçeklenme zamanı
Derim Zamanı Ağustosun 4. haftası.
Tozlayıcıları Kendine verimli bir çeşittir.
Diğer özellikleri Çekirdek ete bağlı değildir.

Samantha Yassı Şeftali Fidanı

Tür: Beyaz etli, yassı şeftali Hasat Tarihi: Erkenci, 16 Mayıs (Adana) Çiçeklenmesi: Erken dönemde Çiçek yoğunluğu: Çok iyi Verim: Çok iyi
DAHA FAZLA

Patagonia Nektarin Fidanı

Patagonia Nektarin Fidanı MEYVE : Meyve şekli yuvarlak ve yüksek albenilidir. Meyve eti sarı renklidir. Sertliği çok iyi olup uzun süre dalında bekleyebilir. Meyve rengi koyu parlak kırmızıdır. Meyve 140-150 gr dır. OLGUNLAŞMA : 4 Mayıs (Adana)
DAHA FAZLA

Boreal Nektarin

Islahçı – Sahip: PSB Produccion Vegetal PATENT: BOREAL-cov CEE Nº 2014/2530 ÖZELLİKLER : Hasat Zamanı: Orta Erkenci 18-20 Mayıs (Adana – Hatay) Çiçeklenme: Erken Dönemde, Garaco ile Aynı Zamanda Çiçeklenme Oranı: Çok iyi Mahsul: Çok iyi Ağaç: Büyük- Güçlü, yarı açık Kendine verimlilik: Çok iyi MEYVE : Meyve Şekli: Yuvarlak Sertlik: Çok iyi Çatlama: Hayır Renk: Koyu kırmızı Ortalama Boyut: A-AA Lezzet: Çok iyi, Asitsiz, Aromalıss
DAHA FAZLA

Yassı Şeftali Fidanı

Hasat zamanı haziran sonu temmuz ayının ilk haftası arasındadır. Her rakıma kolaylıkla dikimi yapılabilir.
DAHA FAZLA

Venüs Nektarin Fidanı

Satışı yapılan Tüplü aşılı yarı bodur Venus Nektarin fidanı, yarı bodur nektarin fidanı üretiminde kullanılan anaçlar üzerine aşı yapılarak üretilmektedir.
DAHA FAZLA

Big Bang Nektarin Fidanı

Satışı yapılan Tüplü aşılı yarı bodur Big Bang Nektarin fidanı, yarı bodur nektarin fidanı üretiminde kullanılan anaçlar üzerine aşı yapılarak üretilmektedir.
DAHA FAZLA

Fidanlarımızla İlgili Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin!

TEKLİF AL